Czy kiedykolwiek widziałeś film “Incepcja”? Ta hollywoodzka produkcja ukazuje bardzo interesującą ideę, która wydaje się być nierealna. Dla tych, którzy nie widzieli tego filmu już tłumaczę – pomysłem autorów było zaszczepianie idei w umysłach innych ludzi poprzez wnikanie do ich podświadomości przez sny.  

Nawet dziś, przy obecnej technologii nikt nie dał sobie rady z Incepcją i prawdopodobnie jeszcze długo nikt nie znajdzie sposoby by zaszczepiać w ten sposób idee. Ale czy możliwe jest, aby stać się Panem swojego życia?

Jak często chcesz zmienić swój pogląd na świat, ponieważ sprawia Ci on trudności? Jak często uważasz że to nie możliwe? Kluczem do rozwiązania problemu jest zrozumienie, że to nie zawsze można rozwiązać dany problem w konwencjonalny sposób i czasem trzeba wejść w głębsze poziomy świadomości, żeby faktycznie zrozumieć na czym polega dana trudność.

Rozwiązaniem problemu może być tzw. technologia ducha, wymyślona przez jednego ze słowiańskich astrologów. Polega ona na tym, że uzdrowiciel podczas seansu pomaga pacjentowi wejść na głębsze poziomy podświadomości, dzięki czemu może on stać się Panem swojego ducha i zapanować nad tym co wydawałoby się nie do opanowania.

Czyż nie brzmi to jak rozwiązanie z filmu? W prawdzie nie można ingerować w cudze umysły, ale możesz sprawdzić to na własnym umyśle i przekonać się, że to działa.2