Jednymi z najważniejszych liczb w numerologii są numery karmiczne. To właśnie od nich zależy ścieżka zawodowa i wszystkie sprawy, z którymi zalegamy. Warto znać swoją liczbę karmiczną, bowiem naprawdę wiele od tego zależy. W numerologii dług karmiczny symbolizują numery 13, 14, 16 i 19. Sprawdź co oznaczają i dowiedz się co Cię czeka.

Jeśli Twoją liczbą jest trzynastka, w poprzednim życiu byłeś leniwy i prawdopodobnie się nie przepracowywałeś. Teraz jest inaczej, a 13 symbolizuję ciężką pracę, która przez bardzo długi okres nie przynosi żadnych efektów. Konieczność poświęcania dużej ilości czasu może być frustrująca i powoduje żal i pragnienie zmiany.

Zadłużenie karmiczne kryjące się pod 14-tką wynika z nadużywania wolności w niewłaściwych celach. Używki i uzależnienia to tylko ułamek problemów kryjących się pod tym numerem. Jeśli chcesz to przezwyciężyć musisz postawić na stabilność emocjonalną i skromność, bo tylko tak wyzwolisz się od tego co złe i będziesz mógł cieszyć się wolnością we właściwy sposób.

16-tka symbolizuje upadek złego i powrót dobrego. Wyzbycie się ego i powrót do harmonii nie jest łatwy i dla wielu osób bardzo bolesny. Mimo to 16-tka to powrót na właściwą drogę, która jednak będzie trudna i nierzadko prowadzi do alienacji i samotności.

Ostatnim numerem długu karmicznego jest 19. Droga osób z tym numerem polega na nauce samodzielności i radzenia sobie z przeciwnościami losu. Musisz być niezależny i stawiać na swoim, bo tylko w ten sposób spłacisz swój dług. I chociaż ta droga nie wydaje się trudna, w dzisiejszym świecie istnieje wiele przeciwności, które mogą ją uprzykrzyć.