Liczby, cyfry, numery – wydawałoby się, że wśród nich nie ma miejsca dla innych znaków. Jednak okazuje się, że litery alfabetu mają swoje odzwierciedlenie w liczbach, a każda z nich znaczy coś zupełnie innego. 

Wśród liter, które mają najważniejsze znaczenie są pierwsza i ostatnia litera imienia oraz pierwsza samogłoska Twojego imienia. To właśnie te litery pozwalają na odczytanie osobowości i życiowych ambicji.

Na pierwszy ogień idzie pierwsza litera imienia. Ten niezwykle ważny znak świadczy przede wszystkim o osobowości osoby, która nosi imię na daną literę, a także pozwala odczytać jakie podejście do życia ma dana osoba. Dzięki swoim właściwościom pozwala przewidzieć zarówno trudne jak i dobre okresy w życiu.

Ostatnia litera imienia mówi o procesach jakie odbywają się w życiu człowieka. W połączeniu z pierwszą literą pozwala zrozumieć nie tylko osobowość, ale i procesy zachodzące wewnątrz nas, dzięki czemu pozwala na lepsze poznanie wewnętrznego “ja”.

Innym ważnym znakiem jest pierwsza samogłoska imienia. Dla osób ambitnych być może to najważniejsza litera, bowiem dale wgląd w najgłębsze ambicje i marzenia. To napędza do działania, ale może stanowić również nie lada problem – niektórzy chowają się ze swoimi marzeniami, a znajomość tej liczby odpowiadającej samogłosce odkrywa wszystkie karty. Pierwsza samogłoska jest wymownym obrazem duszy i doświadczony numerolog bez trudu odkryje Twoje ambicje.0