Poszukujesz mieszkania, z którego wszędzie dojedziesz szybko i jednocześnie znajdującego się blisko centrum? Mamy coś dla Ciebie! Lazurowa 168 to nowy budynek położony na lewobrzeżnej części warszawskiego Bemowa.

Układ mieszkań i wyposażenie

Budynek przy Lazurowej 168 składa się z siedmiu naziemnych kondygnacji, na których znajdują się mieszkania 1-, 2- oraz 3-pokojowe. Wszystkie lokale zaprojektowane zostały w sposób dopasowany do potrzeb naszych klientów, dzięki czemu całą przestrzeń można swobodnie zaaranżować, np. stworzyć specjalny kącik do pracy na terenie salonu. Jeszcze więcej możliwości daje ponadstandardowa wysokość mieszkań, co w znaczący sposób wpływa na ich funkcjonalność.
Z myślą o Państwa komforcie, w mieszkaniach zostały umieszczone okna trzyszybowe, sprawiające, że ciepło w mieszkaniu utrzymuje się dłużej i – co za tym idzie – rachunki za prąd są o wiele niższe. Warto zwrócić uwagę na ich rozmiary: dzięki temu, że są stosunkowo duże, do mieszkania będzie wpadało dużo światła. Przeszklone balkony stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed złodziejami oraz zapewniają jeszcze większą izolację termiczną w mieszkaniach na Lazurowej.

Lokalizacja i komunikacja

Bardzo dużą zaletą całej inwestycji jest jej lokalizacja, pozwalająca na szybkie dotarcie do rozmaitych punktów stolicy. Co więcej, już w niedalekiej przyszłości, tuż obok, zostanie wybudowana stacja II linii metra, Lazurowa-Gorczowska. Minutę od osiedla, usytuowany jest najbliższy punkt komunikacyjny: stacja autobusowa Narwik, na której zatrzymuje się wiele autobusów. Niedaleko znajduje się także pętla tramwajowa.
Bemowo to bardzo prężnie rozwijająca się i, zarazem, jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. Tuż obok ulokowany jest Staw Jeziorzec oraz Fort Blizne, a nieco dalej – Park Gorczewska rezerwatem, w którym znajdują się cenne, niecodzienne gatunki roślin. Dzięki takiemu otoczeniu, swobodnie można odpocząć i naładować akumulatory na kolejny dzień, nie odchodząc daleko od domu. Wszystkie osoby, które preferują jednak aktywny odpoczynek, mogą skorzystać ze znajdujących się tuż obok ścieżek rowerowych.
Osiedle jest bardzo spokojne, nie oznacza to jednak, że w pobliżu nie ma punktów usługowych. Wystarczy przejść się na sąsiadują z Lazurową ulicę Narwik, aby zobaczyć, że tuż obok tętni życie. Bez problemu można tu znaleźć różne sklepy, gdzie można wybrać się na szybkie zakupy, znajdują się tu również liczne apteki czy urokliwe kawiarnie, w których warto spędzić swój wolny czas ze znajomymi.