Polska jest pięknym krajem o bogatej historii. Jednym z najpiękniejszych miast Polski jest miasto Kraków. Warto odwiedzać je co jakiś czas – z pewnością za każdym razem uda nam się odkryć w nim coś nowego i wspaniałego.

Najmłodsi z pewnością z wielką ochotą wybiorą się do znanego ogrodu zoologicznego. Będą mogli obejrzeć tam mnóstwo gatunków zwierząt. Warto odwiedzić również przepiękny ogród botaniczny, pełen różnorodnych gatunków roślin, drzew, krzewów i kwiatów. Grzechem byłoby nie zwiedzić wzdłuż i wszerz krakowskiego rynku. Kraków słynie z dużej ilości pięknych i zabytkowych kościołów, takich jak Kościół Mariacki, Kościół Świętego Wojciecha czy Świętej Anny. Koniecznie wybierzmy się również na mały rynek, gdzie znajdują się urocze kawiarenki z letnimi ogródkami, w których można smacznie się najeść i zrelaksować.

Jeśli planujemy pozostać w Krakowie dłużej, niż kilka dni, z pewnością zadowoli nas liczna baza noclegowa. Noclegi Kraków składają się między innymi z hoteli, moteli, schronisk młodzieżowych czy nowoczesnych apartamentów. Noclegi Kraków na każdą kieszeń, każdy znajdzie coś dla siebie. Baza noclegowa jest bogata i rozbudowana.