Często można usłyszeć bardzo powszechny mit, o tym, że piękne wykończenie domu to kosztowny interes, na który trzeba odkładać przez długi czas. Jednakże, są rozwiązania, które wcale nie wymagają od nas dużego nakładu finansowego, a dadzą niesamowity efekt, który zrobi ogromne wrażenie na samych domownikach jak i na gościach wpadających w odwiedziny. Pomysły na niedrogie i rewelacyjne wykończenie wyglądu ścian oferuje nam sklep internetowy Lemonroom.pl.

Przeglądając witrynę sklepu, najpierw musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, czego dokładnie szukamy. Czy chcemy zająć się wyglądem całych ścian i zainwestować w fototapetę lub panele ścienne 3D? Czy może zależy nam na zakupie jakiegoś niewielkiego dodatku, który urozmaici wygląd wnętrza? Wtedy do naszej dyspozycji pozostaje bogata, bo blisko 30-milionowa, kolekcja plakatów, drukowanych na płótnie obrazów, a także różnorodnych naklejek.

Fototapety ścienne słyną z prostego montażu, który w niczym nie przypomina czasochłonnego, tradycyjnego tapetowania. Taką tapetę możemy zamówić w formie naklejki, dzięki czemu możemy ją położyć nie tylko na ścianie, ale na każdej powierzchni płaskiej w domu, np. na drzwiach czy na szafie. Daje nam to możliwość stworzenia w domu zupełnie nowego i wspaniałego miejsca zabierającego nas np. na łono natury. Sklep ma w swojej ofercie kilka tysięcy gotowych projektów w różnorodnych tematykach. Pracownicy mogą również przygotować fototapetę wzorowaną na przesłanym przez nas zdjęciu, która zostanie idealnie dopasowana do naszych indywidualnych potrzeb.

Panele ścienne 3D są rozwiązaniem praktycznym i bardzo wytrzymałym. Zostały wykonane z gipsu, są w pełni ekologiczne i bezpieczne, a także odegrają ważną rolę w poprawieniu mikroklimatu pomieszczenia. Panele można położyć również na suficie. Dzięki kolorowemu oświetleniu i odpowiedniej aranżacji, z paneli 3D można wykrzesać dodatkowe efekty wizualne. Rozwiązanie to świetnie sprawdzi się zarówno w klasyku jak również w stylach nowoczesnych.

Warto również wspomnieć o ostatnim krzyku mody w trendach wnętrzarskich. Ogromną popularnością cieszą się ozdoby szklane z nadrukiem, które stanowią bardzo eleganckie urozmaicenie wyglądu wnętrza. Takie ozdoby znajdziemy oczywiście w Lemonroom.pl. Możemy wybrać gotowy projekt, lub tak jak w przypadku pozostałych rozwiązań dostępnych na stronie, spersonalizować zamówienie do naszych potrzeb. Pracownicy sklepu chętnie doradzą i pomogą tak aby zapewnić naszemu wnętrzu niespotykany i wspaniały wygląd.