Voucher na sesję zdjęciową z rodziną czy nauka makijażu to kreatywne i praktyczne prezenty, które można ofiarować mamie z okazji urodzin. Pomysłem na upominek jest odprężająca kąpiel w kapsule lub modelujące zabiegi na ciało, np. masaż ujędrniający, liposukcja ultradźwiękowa, kriolipoliza czy drenaż limfatyczny.

 

Kreatywne prezenty dla mamy

 

Oryginalnym prezentem urodzinowym dla mamy jest voucher na rodzinną sesję zdjęciową. Wspólne pozowanie do zdjęć to doskonała zabawa, a jej efekty pozostaną wspaniałą pamiątką na całe życie. Miejscem, gdzie można taki prezent nabyć jest strona internetowa prezentmarzen.com. Rodzinne sesje odbywają się w studiu fotograficznym lub na świeżym powietrzu. W czasie fotografowania można zmieniać stylizacje i używać dowolnych gadżetów, np. kapeluszy, chust, zabawnych peruk czy okularów.

 

Pomysł na prezent urodzinowy dla mamy – kosmetyczne zabiegi na ciało

 

Prezentem na urodziny, z którego ucieszy się każda kobieta, będzie zafundowanie jej ekskluzywnego zabiegu na ciało lub twarz. Do najpopularniejszych z nich należą takie, które wyszczuplają i modelują sylwetkę. Pomysłem na prezent może być np. kriolipoliza, która polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych, aby spowodować ich rozpad. W celu wysmuklenia sylwetki stosuje się także drenaż limfatyczny oraz masaże modelujące. Liposukcja ultradźwiękowa to nieinwazyjny zabieg, który polega na rozbijaniu złogów tłuszczu i redukcji cellulitu.

 

Chwila odprężenia i relaksu dla mamy – zabieg floatingu

 

Odprężającym i relaksującym zabiegiem, jaki można ofiarować mamie w prezencie, jest floating. Osoba, która bierze udział w terapii, wchodzi do specjalnej kapsuły z soloną wodą. Duże stężenie soli powoduje, że ciało unosi się na powierzchni wody. Zabieg przynosi ulgę w bólach pleców, obniża za wysokie ciśnienie, odciąża mięśnie i stawy oraz przyspiesza regenerację ciała, np. po złamaniach. Kąpiel ma również na celu odprężyć, poprawić samopoczucie oraz złagodzić napięcia i stres.

 

Makijażowy prezent urodzinowy dla mamy

 

Mamie, która interesuje się makijażem, ale nie potrafi go robić w sposób profesjonalny, można podarować spotkanie z wizażystką. Na lekcjach make-upu dowie się jak dbać o cerę, dobierać kosmetyki i ich odcienie oraz pozna wszystkie niezbędne akcesoria do makijażu. Uczestniczka zajęć może wybrać rodzaj make-upu, który ją najbardziej interesuje i z pomocą wizażystki nauczyć się go wykonywać.